سئو و بهنیه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

Search Engine Optimization

یکی از اساسی ترین و ضروری ترین ارکان تجارت الکترونیک در طراحی سایت ، سئو و بهینه سای سایت برای صاحبین کسب و کارها میباشد. اصولا برای سئو سایت و بهینه سازی سایت مورد نظر فاکتورهای زیادی که هماهنگ با الگوریتم های گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر میباشد را می بایست رعایت کرد تا در جستجوی کاربران در رتبه های ابتدایی گوگل قرار بگریم. با سئو و بهینه سازی سایت میتوانید همیشه در تیر رس مشتریان بالقوه خود باشید و با رعایت اصول طراحی سایت ی زیبا ، مشتری پسند و کاربر پسند آن ها را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید و کسب و کار خود را به طور شگفت انگیزی چندین برابر نماییم .
سئو و بهینه سازی

سئو به زبان ساده یعنی اینکه چگونه در صفحات اول گوگل باشیم

فاکتور های اساسی برای سئو و بهینه سازی سایت حدود 25 مورد میباشد که دپارتمان سئو و بهینه سازی باکارا وب ، تمامی این فاکتور ها را طبق الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجو گر انجام داده و سایت شما را برای مراحل بعدی سئو و بهینه سازی سایت آماده مینماید . برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.
سئو و بهینه سازی سایت فرایند یست که می بایست طبق برنامه و زمان بندی صورت گیرد که با رعایت این موارد سایت شما بعد از گذشت زمان لازم مورد تایید گوگل و موتورهای جسجوگر قرار گرفته و در جستجو کاربران برای سرچ کلمات کلیدی کسب و کار شما در رتبه های نخست جستجو ها قرار میگیرید.

سئو چیست؟

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جسجوگر (Search Engine Optimization) می باشد که نتیجه ی آن قرار گیری در صفحات اول گوگل در سرچ کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما میباشد
اغلب شرکت ها بعد از اتمام طراحی سایت هیچ گونه بازخوردی از این کار را نداشته اند ، زیرا خیلی از این شرکت ها یکی از اساسی ترین راهای افزایش بازدید و اینکه چگونه در تیررس مشتریان بالفعل قرار بگیرند که همانا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو سایت را رعایت نکردند و یا اینکه کلا این کار را انجام نداده اند

سئو وب سایت:

Search Engine Optimization یا بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر فرایندیست از تعداد تکنیک ها و الگوریتم های خاص گوگل که به سایت اجازه میدهد ترافیک و بازدید بیشتری از موتورهای جستجو گر داشته باشد به این معنی که سایت مورد اعتماد گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر قرار میگیرد. و به کسانی که کلمات خاصی را جستجو میکنند در رتبه های ابتدایی گوگل  آن سایت را نمایش دهد.
 

یک اصل مهم در گوگل 

از آنجا که برند گوگل در صدر برند های دنیا قرار دارد و از آنجا رسالت این برند  جستجو میباشد  بنابراین وظیفه ی خود میداند که در این جستجو صادق باشد و  بهترین گزینه ها را به مخاطبین و جستجوگران به نمایش بگذارد و از نمایش هر گونه سایت کاذب ، اسپم ،  بی کیفیت و فاقد محتوا به جستجوگران خودداری میکند .
پس با رعایت الگوریتم های سئو و بهینه سازی  سایت منطق با الگوریتم گوگل همیشه مورد اعتماد این ابر برند قرار بگیریم  و در جستجوها در رتبه های اول دیده شویم .

چرا به سئوی سایت و بهینه سازی سایت نیاز داریم ؟

بازار کسب و کار امروز ، فضایی بسیار پر رقابت می باشد و شرکتی موفق است که بتواند جدای از مباحث مارکتینگی ، زودتر در تیر رس مشتریان قرار بگیرد.
با توسعه کسب و کار الکترویکی و اینترنتی و هوشمند شدن مستریان ، یک از بزرگترین رسانه ای که شرکت و کسب و کار ما را به مشتریان و مخاطبین بالقوه معرفی مناید گوگل می باشد پس به این دلیل باید سایت خود را با اصول سئو و بهینه سازی سایت طراحی کرده تا در جستجو ی مشتریان در این موتور جستجوگر در گزینه های ابتدایی قرار بگیریم و بتوانیم کسب و کار خود را رونق دهیم و از رقبا پیشی بگیریم . جهت مشاوره اصولی سئو و بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرید

سئو و کلمات کلیدی :


قبل از اینکه بخواهید طراحی وبسایت را برای موتور های جستجو بهینه سازی سازی کنیم ابتدا می بایست بدانیم که چه کلماتی را مورد هدف قرار دهیم که این کلمات اصولا مرتبط با خدمات اصلی کسب و کار شما میباشد ، برای شروع میت.انیم 3 یا 4 کلمه کلیدی را که میخواهید در طراحی سایت خود برای آن ها رتبه خوبی کسب کنید ، انتخاب نماییم. با انتخاب این کلمات و با طراحی وبسایت منطبق با الگوریتم گوکل و رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت میتوان انتظار داشت طراحی سایت شما جزو 10 نتیجه اول یعنی صفحه اول گوگل باشد . انتخاب کلمات کلیدی به دو صورت عام و خاص می باشد که به صورت زیر میباشد:
  1. کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت :

    در فرایند طراحی سایت و سئو وبسایت کلمات عام ، کلماتی میباشند که کلی بوده و طیف زیادی آن را جستجو میکند به این دلیل مخاطبین نظری مبهم و نامعلوم نسبت به چیزی که در جستجوی آن می باشند، داشته اند این گونه کلمات بسیار کوتاه میباشند مثل (لباس ، طراحی ، ورزش ، ماشین ) و به سختی میتوانند در رتبه های ابتدایی گوگل قرار بگیرند زیرا این کلمات در بسیاری از طراحی وبسایت ها وجود دارند که در آنها قرار میگیرند. در این کلمات مطالب کلی وجود دارد و رقابت در آنها زیاد میباشند . اگر یک وبسایت بتواند رتبه خوبی در یک کلمه ی عام پیدا کند ترافیک بسیار زیادی برای طراحی سایت خود به جود می آورد . در نتیجه برای بدست آوردن ترافیک زیاد برای وبسایت میتوانیم یک کلمه عام را برای سئو سایت انتخاب نماییم.
  2. کلمات کلیدی خاص:

    این نوع کلمات دقیق تر و معمولا از دو یا سه بخش تشکیل شده و نشان دهندهی این میباشد که مخاطب آشنایی بیشتری نسبت به کلمه سرچ شده دارد و با نیاز اساسی فرد منطبق تر میباشد و درصد اینکه مشتری بالقوه به بافعل تبدیل شود خیلی بیشتر است و باعث فروش کالا یا خدمات ما میشود ..

    مثال : اگر بخواهیم این دو مورد را با مثال نشان دهیم کلمه ی طراحی سایت یک کلمه عام میباشد ولی کلماتی نظیر طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت ارزان ، طراحی وبسایت اموزشی ، کلماتی خاص بوده و اگر بتوانیم طراحی وب سایت خود را با این کلمات برای موتور های جستجو بهینه سازی کنیم میتوانیم انتظار فروش بیشتر کالا و خدمات خود را داشته باشیم