طراحی سایت خودرو
خرداد ۳, ۱۳۹۶
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی
خرداد ۳, ۱۳۹۶
طراحی سایت رستوران, کافی شاپ

طراحی سایت رستوران

 

چرا رستورانها به وبسایت نیاز دارند؟

طراحی سایت رستوران از اساسی ترین نیازهای کسب و کار های این حوزه است. چرا که ۸۹ درصد کاربران اینترنتی، به صورت آنلاین در مورد رستورانها تحقیق میکنند و ۶۲ درصد کسانی که در رستوران غذا میخورند، قبل از صرف غذا به صورت آنلاین تحقیق میکنند. این بدان معنی است که شما به عنوان صاحب رستوران، به یک وبسایت و یک مورد کاربردی نیاز دارید. شما میخواهید تصویر درستی را طراحی کنید تا افراد بتوانند از طریق درب وارد شوند، و موقعیت شما در دستیابی به آن نقش مهمی ایفا میکند. داشتن وبسایت رستوران به همان معنا است؛ این گسترش رستوران شماست. مشتریان را به سمت شما هدایت میکند و به آنها اجازه میدهد تا اطلاعات بیشتری در مورد شما پیدا کنند، و بهترین بخش کنترل محتوای شما است (چیزی که نمیتوانید در مورد سایتهای مروری انجام بدهید).

مزایای طراحی سایت رستوران

ایجاد آگاهی، در معرض دید قرار گرفتن و توسعه نام تجاری شما. وبسایت به افراد اجازه میدهد تا بدانند شما چه کسی هستید و احساسی در مورد رستوران، منو و جو آنجا به مشتریان بالقوه میدهد. لازم نیست سایت شما فانتزی و تجملی باشد، و نیازی نیست که گران باشد، اما باید حاوی اطلاعات، جالب و منعکسکننده رستوران شما باشید. به یاد داشته باشید، اولین برداشتها ارزشمند هستند. طراحی هوشمندانه و ساده با کمک شما میتواند تصویر حرفهای اما جذابی را که میخواهید، منتقل کند.

ارائه اطلاعات اولیه

“پیشخوان مجازی” به سؤالات بازدیدکنندگان مانند ساعت عملیات، روشهای پرداخت، و محل پاسخ خواهد داد. از بازی پنهان کردن و جستجو کردن، قرار دادن اطلاعات تماس خود در هر صفحه از سایت خودداری کنید؛ به مشتریان خود بگویید برای چه آمدهاند.

 

حتما بخوانید   طراحی سایت علمی

ترویج محصولات / خدمات و رویدادها / تبلیغات

آیا رستوران شما علاوه بر منوی روزانه شما، محصولات یا خدمات غذایی ارائه میدهد؟ مشتریان شما این را نمیدانند! نه تنها میتوانید اطلاعات را در وبسایت راهاندازی کنید، بلکه میتوانید گزینه لیست پستی را برای مهمان خود فراهم کنید تا آنها بتوانند با چنین اطلاعیهایهایی بهروز باشند.

دلیل خاص بودنتان را برجسته کنید

رستوران خود را با بهترین نور ممکن نمایش دهید. عکسهای مهمانان خوشحال، میزهای پر و ظروف غذاهای خوشمزه جذابتر از آگهی صفحه نیمه سیاه و سفید روی کاغذ است. برای گرفتن عکس از وعدههای غذایی که طبخ میکنید، یک عکاس خوب استخدام کنید، این تصاویر را در وبسایت خود قرار بدهید، و شما به وبسایت فوقالعادهای دست خواهید یافت که همزمان اطلاعات، سرگرمی و جذابیت را به نمایش میگذارد.

افزایش کسب و کار

طراحی سایت رستوران و حضور در وب، “قابلیت دید آنلاین” را به کسب و کار شما ارائه میکند، که به نوبه خود مشتریان را قادر میسازد تا شما را پیدا کنند. وبسایت به شما اجازه میدهد تا منوی خود را به اشتراک بگذارید، تخصص و خدمات خود را به نمایش بگذارید، و همچنین آنچه غذا و رستوران شما را از بقیه مجزا میسازد، نشان میدهد. رستوران شما یک کسب و کار محلی است، بنابراین به ثبت آن در Google Place و دایرکتوریهای محلی خیلی کمک میکند. Idea Labs Consulting (مشاوره آزمایشگاههای ایده) به رستورانهای محلی در منطقه آستین کمک میکند تا وبسایت خود را ایجاد و حضور آن را بهبود ببخشند. ما میتوانیم وبسایت جدیدی برای شما ایجاد کنیم یا به وبسایت قدیمیتان، زندگی ببخشیم.
۲۴ ساعته در روز، هفت روز در هفته برای رزرو مشتریان بالقوه امکانپذیر است! حضور خود را بر روی وب را کنترل کنید. Idea Labs Consulting (مشاوره آزمایشگاههای ایده) میتواند با ارائه بسته خدمات سفارشی طراحی سایت رستوران، به موفقیت رستوران شما کمک کند. همچنین عکاسی از غذا و خدماترسانه های اجتماعی را مناسب و خاص شما فراهم میکنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *